„50 PRZEPISÓW NA ODCHUDZANIE”

Poznaj niesamowite przepisy na pożegnanie nawet 5 kg w zaledwie 30 dni i migiem wróć do swojej starej, szczupłej sylwetki bez efektu Jo Jo
– podejmij odchudzanie bez głodzenia się i ciężkich treningów.

Przytyło Ci się ostatnio? A może w ciągu ostatnich 5 czy 10 lat?? Pozwól, że teraz Ci pokażę jak możesz dojść z punktu A do punktu B unikając po drodze wielu porażek i błędów, które do tej pory nie pozwalały Ci osiągnąć szczupłej sylwetki i w jaki sposób możesz przejść przez tą podróż wykorzystując mój e-book z gotowymi i sprawdzonymi przepisami, które przygotujesz w dosłownie 30-40 minut na cały dzień! Efektem Twych działań będzie utrata 1kg tygodniowo! Co może dać nawet 5 kg w 30 dni! Twoje ulubione spodnie w Twojej szafie Ci za to podziękują. Jeżeli nie zaczniesz dziś to Twoja sylwetka nie ulegnie zmianie, a dalej może być już tylko trudniej…

– 50 szybkich i smacznych przepisów;

– porady i wskazówki dietetyczne;

– kaloryczność dopasowana do Ciebie skierowana na szczupłą sylwetkę ;

– dokładne instrukcje przygotowania posiłków;

– zbilansowane przepisy pod względem makroskładników: białka, węglowodanów, tłuszczy;

– lista zakupów, która ułatwi Ci planowanie zakupów;

– karta pomiarowa do monitorowania Twoich efektów odchudzania;

– RAPORT ! – zapewnia kontakt ze mną.

odchudzanie przepisy

E-book zawiera RAPORT, który wypełniasz i przesyłasz mi raz w tygodniu!

– pozwala Ci utrzymać systematyczność;

– w czytelny sposób obrazuję Twoje efekty;

– daje motywację i wsparcie na drodze do Twojego celu;

– zapewnia stały kontakt ze mną;

– otrzymujesz ode mnie informację zwrotną z cennymi wskazówkami i wytycznymi abyś mógł osiągnąć efekty w jak najkrótszym czasie!

odchudzanie przepisy
Cześć, nazywam się Mateusz. Jestem trenerem personalnym i dietetykiem. Pomagam osobom w walce z nadmiernymi kilogramami. Jeżeli zmagasz się z tym problemem to zachęcam Cię gorąco do skorzystania z mojego e-booka, który pomógł licznej grupie osób w ciągu miesiąca zgubić 5 kilogramów i zmniejszyć obwód w pasie o kilka centymetrów.
Powodzenie Twojego sukcesu, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja Ci tylko wskazuję kroki jakie należy poczynić. Wierzę, że przy odrobinie determinacji i konsekwencji w działaniu dołączysz do grona moich zadowolonych podopiecznych.
„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” H. Jackson Brown Jr.
Masz moją GWARANCJĘ – jeżeli w ciągu miesiąca nie zauważysz u siebie efektów to zwrócę Ci Twoje zainwestowane środki.
Zależy mi na Twoich efektach i Twoim zadowoleniu – daje mi to spełnienie, satysfakcje oraz poczucie dobrze wykonanej pracy.

Niezależnie co jest Twoją motywacją i jak pragniesz się czuć to faktem jest, że kilogramy Ci w tym przeszkadzają i należy się ich pozbyć.


Dlatego stworzyłem ten poradnik, w którym przedstawiam Ci w prosty i przejrzysty sposób niewiarygodnie skuteczną metodę do osiągnięcia celu jakim jest szczupła sylwetka:

– wpłynie na Twoją atrakcyjność;

– pozbędziesz się zadyszki wchodząc po schodach;

– będziesz mógł wreszcie bez wysiłku bawić się ze swoimi dziećmi;

– Twój wygląd znacznie się poprawi co ma przełożenie na inne aspekty życia;

– wskoczysz w upragnione ciuchy.

Czy wiesz, że osoby szczupłe są lepiej odbierane przez innych??

– chcesz w 40 minut przygotować posiłki na cały dzień, a nawet krócej jeśli robisz posiłki na kilka porcji.

– nie chcesz szukać dziwacznych produktów większość produktów znajdziesz w większości marketów.

– szukasz inspiracji do łatwych i smacznych przepisów, które są odpowiednio zbilansowane w składniki odżywcze.

– nie chcesz wydawać fortuny – posiłki są na każdą kieszeń.

– szukasz gwarancji efektów !!! – poprawa sylwetki i zdrowia.

Odchudzanie przepisy E-book 50 przepisów na odchudzanie

CO JEŚĆ ŻEBY SCHUDNĄĆ??

Odchudzasz się i nagle nie wiesz co jeść. Masz mętlik w głowie i nagle wpadasz w wir nagminnego głodzenia się tylko po to by później zjeść wszystko na co się natkniesz. Unikniesz tego dzięki pomysłom i inspiracjom jakie Ci podsuwam.

Przedstawiam Ci w e-booku 50 przepisów z podziałem na:

– śniadania;

– II śniadania;

– obiady;

– kolację.

ODCHUDZANIE Z PRZEPISAMI jest łatwiejsze!

Sam wybierasz co i kiedy jesz, bez narzuconych z góry sztywnych godzin ani liczby posiłków. Nie wiem czy wiesz, ale liczba 50 przepisów jest równoznaczna z dietą ułożoną na dwa tygodnie! Koszt ułożenia takiego planu żywieniowego jest znacznie wyższy około 300zł, nie wspominam o wizytach. Dodatkowo każdorazowa modyfikacja diety o kaloryczność jest związana z ponownym ułożeniem planu co wiąże się z dalszymi kosztami. Pragnę zaznaczyć, że na podstawie przepisów zawartych w ebooku Ty sam wybierasz co jesz i kiedy, a dalsze modyfikacje planu dokonujesz samemu, dzięki wskazówką zawartym w środku. Innymi słowy Ty tworzysz swoją własną dietę!

STRAĆ:

– nie smak,

– nie nerwy,

– nie radość,

– nie czas,

– nie pieniądze,

tylko zbędne KILOGRAMY i centymetry w pasie.


ZOBACZ CO CIĘ CZEKA W ŚRODKU …


… możesz jeść hot-dogi, burgery i chudnąć! Wychodzę z założenia, że dieta ma być dla Ciebie a nie Ty dla diety. Kwestia odpowiedniego podejścia i odpowiedniej ilości. Byś nie musiał dużo kombinować przedstawiam Ci wszystko w prosty sposób w moim e-booku. Teraz wszystko pozostaje po Twojej stronie.
Pytanie: co ty z tym zrobisz??
– pozostawiam już Tobie.

 

Okej, tak naprawdę nie będę Cię naciskał. Jesteś dorosłym świadomym człowiekiem. Wierzę, że jesteś w stanie podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Pamiętaj, że masz dwie ścieżki: pierwsza – możesz z tym nic nie zrobić i pozostać w tym miejscu, gdzie jesteś jeśli Ci to odpowiada, ale też masz opcję drugą: zainwestować w mój produkt i przejść wraz z nim proces odchudzania. Przy okazji, pamiętaj, że chroni Cię gwarancja. Nie ryzykujesz a możesz zyskać. Nie masz nic do stracenia a możesz zmienić swoją sylwetkę. Jeżeli chcesz pójść drugą ścieżką to: KLIKNIJ TUTAJ I KUP!
MateuszPT dietetyk Łask i trener personlany Łask