JEDNO SŁOWO NA POCZĄTEK

PASJA

Czynię to z PASJI i mojego stylu życia, zapraszam Cię do współpracy.

MateuszPT

Dołącz i podejmij zmianę już dziś.

Trener personalny z pasji i dietetyk z zamiłowania

MATEUSZPT

MATEUSZ NOWAK

Trener personalny i dietetyk

Cześć, jestem trenerem personalnym i dietetykiem. Czynię to z pasji i zamiłowania. Bardzo lubię swoją pracę a drobne sukcesy moich podopiecznych dają mi ogromną satysfakcję. To jest to „coś” czego nie da się opisać. Dlatego robię to co robię i jestem z tego dumny.
Uwielbiam uczucie pompy po treningu, ale również lubię spokój podczas długich wybiegań w lesie.. jazda rowerem, czemu nie? Powiedz mi dokąd chcesz jechać i ruszamy! A może chodzi Ci jakaś głupia rzecz po głowie.. skok ze spadochronem, bungee albo lodowata kąpiel – jestem za! Dwa razy nie trzeba mi powtarzać, namówiłeś mnie! Lubię wyzwania i doświadczać nowych rzeczy! Wychodzić poza swoją strefę komfortu i poznawać siebie na nowo. Przekraczać granice. Nienawidzę stać w miejscu. Ciągle biegam i szukam czegoś. Tak jestem niezdecydowany i to jest słabe a zarazem piękne. Dzięki temu doświadczyłem jak to jest przebiec maraton, ukończyć triathlon oraz zostać trochę poobijanym w ringu bokserskim. Wiem również co to znaczy dostać porządnego kopa z półobrotu.. cały ja! Siłownia, bieganie, rower, sporty walki: kickboxing i boks. ach zapomniałbym epizod z pływaniem, przecież w triathlonie trzeba pływać – ale tego akurat nie lubię mimo wszystko pokonałem swoje bariery i jestem ratownikiem WOPR – kolejne cenne doświadczenie.
Całość moich doświadczeń składa się na to kim jestem dziś.
Nie tylko studia, masa szkoleń i setki przeczytanych książek, ale przede wszystkim doświadczenie zbierane latami w przeróżnych dyscyplinach sportowych sprawia, że dziś jestem trenerem pełnym chęci do pracy, która daje mi ogromną satysfakcję i radość w życiu!
Jestem gotów na dalsze wyzwania.. droga, którą obrałem nabiera dopiero rozpędu.
… ciągle w budowie …
Trener personalny MateuszPT Łask Pabianice Zduńska Wola

MOJE CERTYFIKATY

Wiedza to dopiero początek..

WIEDZA I OSIĄGNIĘCIA

..nie tylko szkolenia..

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Sportowa w Łodzi – wychowanie fizyczne.

Uniwersytet Łódzki – pedagogika resocjalizacyjna.

Wyniki sportowe:

Kickboxing:

3 miejsce na Mistrzostwach Polski

3 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski

Boks:

2 miejsce na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

Biegi uliczne (życiówki):

3km – 10min 7s

5km – 17min 31s

10km – 36 min 49s

Półmaraton – 1h 29min

Maraton – 3h 24min

REKOMENDACJE

CO MÓWIĄ MOI PODOPIECZNI

„Dzięki wielkie za wszystko i za super dietę po której w ciągu miesiąca zgubiłem 8kg i 7 cm w pasie. Miesiąc przestrzegania jedzenia bez ćwiczeń i taki efekt. Polecam jak najbardziej 👊💪👍”

Polecam pełen profesjonalizm 😃

Polecam w 100% indywidualne podejście pełen profesionalizm.
Mateusz przykuwa bardzo dużo uwagi do naszych ćwiczeń podczas ich wykonywania także tez jest to na wielki plus(szczególnie dla osób początkujących) nie musimy się martwić czy robimy to dobrze czy zle on już nas pokieruje tak żeby było dobrze! 😁

Polecam, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście !!! Dzięki za pomoc

Zachęcam do wysłuchania lub przeczytania jak wiele mądrych rzeczy ma do przekazania ten człowiek. Polecam!
Ogromna wiedza w zakresie dietetyki i treningów, indywidualne podejście, motywacja. Polecam
polecam !treningi super i mega przystosowane do wyznaczonych celow 🙂
Współpraca z Mateuszem to czysta przyjemność, świetne podejście do sprawy (zaangażowany w 100 %), ogromny zakres wiedzy, super atmosfera. Zdecydowanie polecam 😁
Moja współpraca z Mateuszem trwała rok w tym okresie udało się nam przywrócić mnie do formy, założeń było wiele i wszystkie realizowaliśmy wieloetapowo i metodycznie ściśle trzymając się określonego planu ,który układał się w określoną całość. Mateusz wykonał kawał dobrej roboty a nie wszystko szło łatwo ponieważ pewne mięśnie wykazywały nadaktywność a pewne trzeba było włączyć do pracy. Treningi były dostosowane do moich możliwości danego dnia co pozwało na obserwowanie stałego progresu zarówno po stronie hipertrofii , wydolności, mobilność oraz poprawnego wzorca ruchowego. Pracowaliśmy również nad dolegliwościami bólowymi kręgosłupa które zostały wyeliminowane w pierwszych tygodniach współpracy. Polecam współpracę z Mateuszem ponieważ przekazuje on sporo wiedzy a także zaraża charyzmą co jest dość istotne przy ciężkich treningach. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i w pełni wykorzystać możliwości swojego organizmu to jest to miejsce dla Ciebie. Gwarantuję możesz więcej niż Ci się wydaje i warto to sprawdzić.
Profesjonalne podejście , polecam 🙂

 

MateuszPT dietetyk Łask i trener personlany Łask

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się wysłać do mnie wiadomości.